Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sake cenneti

4 posters
YazarMesaj
Ayame
Baş Kaptan
Baş Kaptan
Ayame

Karakter
İsim: Ayame
Zampaktou: Suzaku Houou
Level:
Sake cenneti Left_bar_bleue53/100Sake cenneti Empty_bar_bleue  (53/100)

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Sake cenneti   Sake cenneti EmptySalı Haz. 30, 2009 12:35 pm

Buraya shinigamiler genelde kafalarını dağıtmak için gelir.Smile

burası baştan aşağı sake şişeleriyle dolu bir barmen masası ve düzenli olarak yerleştirilmiş masalardan oluşuyor.masaların ortasında geniş boş bir alan var.Aynı zamaanda 2 özel odasıda bulunmakta.Burayı aika adında hoş bir bayan işletmektedir.

Akimo tasviri:
Akimo siyah saçlı,orta boylarda sevimli bir shinigamidir.Sake cennetini tek başına işletmektedir.
-not:izinli olarak burda çalışabilirsiniz"eleman aranıyor"Smile-

Akimo:Sake cenneti %5Bsmall%5D%5BAnimePaper%5Dscans_Chisato-Naruse_nat(0.7)__THISRES__172436
Ayame
Baş Kaptan
Baş Kaptan
Ayame

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptySalı Haz. 30, 2009 12:45 pm

Ayame çoktan gelip 2 şişe sake almış ve dışarıdaki korulukları rahatça görebileceği bir yere oturmuştu.ilk şişeyi açıp bir bardak sake doldurdu ve aika yı beklemeye başladıSmile.
175
toushirozge
Shinigami
Shinigami
toushirozge

Karakter
İsim: Akia Michiko
Zampaktou: Tsumetai Shibou
Level:
Sake cenneti Left_bar_bleue1/100Sake cenneti Empty_bar_bleue  (1/100)

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptySalı Haz. 30, 2009 12:58 pm

Aika ilk defa sake cennetine geldiği için sora sora ancak bulmuştu yerini. koşmaktan ter içinde kalmış olan Aika sake cennetine vardığında Ayame çoktan sakesini içmeye başlamıştı bile.
"ayame-sensei! sonunda burasını bulabildim. beni dinlemediniz bile!"
Aika sitem etmesi bitince sandalyesine oturdu ve ayame'nin cevabını beklemeye başladı.
341
http://thebleacher.turkforumpro.com/
Akira
Kaptan
Kaptan
Akira

Karakter
İsim: Akira Misako
Zampaktou: Tsumetai Kigai
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptySalı Haz. 30, 2009 1:01 pm

Out: Keş Ayame. 24 saat sake içiyo Bi Bankai Açıyımda görsün. lol! :ighigo_hollow_banka
http://bleach.turkforumpro.com
Ayame
Baş Kaptan
Baş Kaptan
Ayame

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptySalı Haz. 30, 2009 3:43 pm

Ayame uzaktan koşarak gelen aika yı gördü.bu arada şişeyi çoktan yarılamıştı.Aika gelince;"ayame-sensei! sonunda burasını bulabildim. beni dinlemediniz bile!"
Ayame "Sul society i geze geze geldin işte."dedi ve sakesini doldurdu.Aika'yaa "İçermisin" diye sordu.
out:bana vizardlık yaptırtma akiraaaaa ayrıca ichigoyla ilgili simileyler gözükmüoooooo!!..T_T

264
toushirozge
Shinigami
Shinigami
toushirozge

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptySalı Haz. 30, 2009 3:53 pm

"ben bilmem ki yani.. bu saatte... ayrıca daha önce hiç içmedim.. bilemiyorum..."
Aika ne yapacağını şaşırmıştı. bir yanı buraya kadar boşuna mı geldin iç gitsin. kafanı düzeltirsin diyor öbür yanı bu saatte içmek doğru olmaz. ayrı şu ana kadar hiç içmedim çarpabilir diyordu. kafası karışmıştı. sonunda ne olacaksa olsun dedi. bardağı kafasına dikti. çok acıydı!! boğazı çok kötü yanmıştı aika'nın...
401
Akira
Kaptan
Kaptan
Akira

Karakter
İsim: Akira Misako
Zampaktou: Tsumetai Kigai
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptySalı Haz. 30, 2009 3:54 pm

Out:Cevap Yaza tıklıyınca solda Smileyler var Üste Tüm smileyleyleri göstere tıkla aç orayı Bleac Smileys'e tıkla Çıkar
İchigo bankai :ighigo_hollow_banka Toushiro
http://bleach.turkforumpro.com
Ayame
Baş Kaptan
Baş Kaptan
Ayame

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptySalı Haz. 30, 2009 5:24 pm

Aika alıp almamakta kararsızdı.Ayame"Aaa...hadi...Az koydum hem ben buradayım ama tek içseydin kızardım." dedi ve güldü.O sırada Aika kafasına daha Ayame dur diyemeden sakeyi kafasına dikmişti."aaah,,ne biçim içiyorsun öyle..Yavaş içmezsen tadını alamazsın" diyerek gülümsedi ve sakesini yudumladı."eee...senin reiatsu meseleni konuşalım...aklından geçenler neydi?umarım bu konuşmayı sabah hatırlarız:)"
404:) lol!
toushirozge
Shinigami
Shinigami
toushirozge

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptySalı Haz. 30, 2009 7:40 pm

ş-şey.. yani anlamsız düşünceler... hiç tanımadığım insanlar... benimle hiç bir alakası yok...
Aika yalan söylemeyi pek beceremezdi. Her yalan söylediğinde kızarırdı. veya bir şeyden endişelendiğinde, korktuğunda hemen kızarır. şimdi de öyle kızarmıştı. aklına gelen düşünceler geçmişiyle ilgiliydi ve özel hayatına giriyordu. söylemek de tereddüt ediyordu.
376
ichigoist
Yeni Üye
Yeni Üye
ichigoist

Karakter
İsim: Hana Chou
Zampaktou: Tsukai No Tatsumaki
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptySalı Haz. 30, 2009 7:53 pm

Hana Sake cennetinden içeri girip güzel manzarası olan masalardan birine geçti.Akimo 'ya başıyla işaret edip bir Sake sipariş etti. biraz sonra sakesi geldi.sakesinden ilk yudumunu alırken karşı masada oturan Aika'yı gördü. yanında ayame-sensei vardı.ilk başta benzettiğini sandı.ama sonra onun davranışlarından Aika olduğuna emin oldu.sandalyesini onun yanına çekmeyi düşündü.ama sonra konuşmalarını bölmekten vazgeçti.ama yine de konuşmalarına kulak kabartmaktan kendini alamadı.
ş-şey.. yani anlamsız düşünceler... hiç tanımadığım insanlar... benimle hiç bir alakası yok...

Aika'nın yine kızardığını gördü. hala yalan söyleyemiyordu anlaşılan. bu sefer dayanamadı ve yanlarına gitmeye karar verdi.
Aika?? kankaa!! bu gerçekten sen misin?! tanrım seni bulduğuma inanamıyorum
817
toushirozge
Shinigami
Shinigami
toushirozge

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptySalı Haz. 30, 2009 7:59 pm

Aika?? kankaa!! bu gerçekten sen misin?! tanrım seni bulduğuma inanamıyorum
Aika ilk başta kim olduğunu anlayamadı.soran gözlerle bunu söyleyen Hana'ya bakmaya başladı.
daha sonra konuşma tarzından bunun Hana olduğunu anladı.
Ha-na? bu gerçekten sen misin??!!
aika ayağa fırladığı gibi Hana'ya sarıldı.
seni çok özledim kanka!! aikanın gözlerinden yaşlar boşalmaya başladı.
Hana'ya git gide daha sıkı sarılıyordu.
472
ichigoist
Yeni Üye
Yeni Üye
ichigoist

Karakter
İsim: Hana Chou
Zampaktou: Tsukai No Tatsumaki
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptySalı Haz. 30, 2009 8:17 pm

Hana aika'yı kendinden zorla uzaklaştırdıktan sonra ayame'nin şaşkın bakışları altında yan masadan sandalye çekip oturdu.
ayame:''çok şaşırdım ben sizin bu kadar yakın olduğunuzu bilmiyordum.''
Hana ve aika güldü.ayame durumu pek anlamamış olsada onlara eşlik etmişti.hana aika'yı çok özlemişti.aika'nında özlediği çok belliydi.sonunda birbirlerini bulmuşlar ve çok sevinmişlerdi
kanka daha neler yapıyorsun nasıl gidiyor??
444
Ayame
Baş Kaptan
Baş Kaptan
Ayame

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptyPaz Tem. 05, 2009 6:28 pm

Ayame şaşırmıştı.Hiç tanımadığı bir kız aniden masalarına gelmişti tamda aika yı konuşturacakken....içini çekip sakesinden büyük bir yudum aldı.yüzünü buruşturdu.Tek sakenin tadıda bir yere kadardı...Arkasını dönüp sesledi;
"Akimo-saaaaaaaaaaaan,buraya biraz meyve getirirmisinnnn?" dedi ve önüne döndü sonra hana'ı süzmeye başladı ve;
"Hana....hımm...hiç yabancı gelmiyor ismin...Üniformandanda anlaşılacağı gibi akademidensin ve buraya tek başına geldin...Seni buraya kim aldı?tek başına buraya akademi öğrencileri gelemez.Bu kuralı şahsen..."
Ayame sustu. 1. gotei'nin Kaptanı olduğunu rütbeliler dışında kimse bilmiyordu ve azkalsın ağzından kaçıracaktı.
"Bizzat 1. gotei takımı koymuştur ve Şahsen onu tanıyorum...Burada olmanı nasıl karşılayacak acaba?" dedi ve düşünceli bir yüz ifadesi takındı."Herneyse...seni içeri alan shinigami yi gösterde birdahaki sefere onu iyice pataklayayım..."dedi ve güldü.Sakesinden bir yudum daha alarak;"fazla kalmayacağına söz verirsen bir süreliğine sizi yanlız bırakabilirim.Ama buraya izinsiz girmek yok,anlaştıkmı?" diyerek o ünlü gülümsemesini takınarak göz kırptı ve sakesini aldı.Elini havaya kaldırıp işaret parmağını kaldırdı ve elini sallayarak şarkı söyler gibi"Acele ediiiiin...." dedi ve sakesini içmeye devam ederek Akimo nun olduğu tarafa yöneldi.Eski arkadaşlarını da görmüştü ve onlarla birkaç kadeh atıp sohbet etmek çok eğlenceliydi...O kadar kalamazdı tabii ama yinede içmesini bilenlerle bir kadeh atıp biraz sohbet etmek yeterli olurduu onun içiiin.....

1519

out:ichigoist başkasının karakterini konuşturmak yasak cnm
bide akademiden mezun olmadan özel hayatın olamaz:D
toushirozge
Shinigami
Shinigami
toushirozge

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptyPaz Tem. 05, 2009 6:50 pm

Zamanımız kısıtlı,Hana. biraz çabuk konuşsak iyi olur. aslında bak artık sen de bir shinigami olduğuna göre seni sık sık göreceğimden eminim. bu yüzden bu ilk ve son görüşmemizmiş gibi davranmamıza hiç gerek yok. tek bir spru soracağım. ama bana kızmak yok... Sora'yı-hiç.. gördün mü? ben görmedim de...
Hana hayır anlamında başını salladı. Aika hana'nın moralini bozmuştu yine.
o da boş durmaz bence.. hatta belki o bile akademi'ye girmiştir,değil mi?
Aika ayame'ye bakıp durumunu kontrol etti.
Ayama-sensei yakında gelecekmiş gibi duruyor. gitsen iyi olur,dedi ve hana'yı kapıya doğru iteklemeye başladı. onun ceza yemesini istemiyordu.
sonra görüşürüz!! bundan eminim!
Hana'ya iki kelime edecek zaman bırakmamıştı. böylesi daha iyi olur diye düşündü. hana'nın ceza almasındansa kendinin ceza almasını yeğlerdi. hana ve sora'yı kendinden daha çok severdi Aika...
943
Ayame
Baş Kaptan
Baş Kaptan
Ayame

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptyPaz Tem. 05, 2009 7:28 pm

out:geliom leyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyn :ighigo_hollow_banka Very Happy

in:
Ayame Aika'nın Hana'yı ite kaka dışarı [resmen:D)attığını gördü ve oturduğu yerde arkasını dönüp Aika'ya bakarken tek kaşını kaldırdı ve şüpheli şüpheli Aika'ya bakmaya devam ederken sake'sini yudumladı.Akimo'ya döndü"Gidip öğrencimle ilgilenmeliyim.Emin ol yine gelirim!"deyip göz kırptı ve diğer arkadaşlarına da selam verip yavaş yavaş sakin adımlarla oradan ayrıldı.Yürürken düşünmeye başladı ve içini bir hüzün kapladı.Sakesinituttuğu kolunun altından elini beline doladı vve yere bakarak yürümeye devam etti.Kimse tam olarak kim olduğunu bilmiyordu...Kendini iki yüzlü hissediyordu ama sonra kendisini topladdı ve hafifçe boğazını temizleyerek kafasını kaldırdı,yanına gelen saçlarını kafasını sallayarak arkaya attı ve gülümsemeye çalıuşarak aika'nın yanına geldi.Utandığını görünce şaşırdı.Tek kaşını kaldırdı ve "Sanırım...senin reiatsu meselenin doğrusunu öğrenmek istiyorum."dedi ve sakesini yudumlarken aikanın iyiden iyiye kızardığını gördü.
954
toushirozge
Shinigami
Shinigami
toushirozge

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptyPaz Tem. 05, 2009 7:49 pm

uhm.. dediğim gibi... benimle hiç bir alakası yok düşüncelerin... tanımadığım insanlar falan...
Aika iyice kızarıyordu. sakesinden bir kaç yudum daha aldı. hana onu daha demin kurtarmıştı ama şimdi hiç bir şansı yoktu. bu yalanı sürdürebilirse bugünü atlatırdı ama ayame-sensei gayet akıllı birisiydi. onun yalan söylediğini hemen anlarmış gibi hissediyordu Aika. anlamaması için dua ediyordu Aika.
418
Ayame
Baş Kaptan
Baş Kaptan
Ayame

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptyPaz Tem. 05, 2009 8:27 pm

Ooo,hadi ama...Bu ne kadar sürecek?Ben dünkü çocuk değilim tatlım,eğer öyle olsaydım senseilik yapmazdım...dedi ve güldü ayame...

Eskiden görünüşünden dolayı onu yeni yetme sanan shinigamiler yok değildi ama zamanla hepsi susmuştu.bunu en iyi bilenlerden biri akademi arkadaşı akiraydı.Ciddi göründüğünden pek ona sataşılmazdı.Dıştan ciddi görünülsede hoşsohbet biriydi.Ayame de o kadar konuşkan değildi.Zaten akademide çok kalmadı,ailesi soylu bir ailedendi ve daha fazla eğitim görmeden kendisini iyi bir takıma aldırmak istiyorlardı ama ayame itiraz etmişti.Daha sonra sensei si olmayı kabul edenin şimdi oturduğu koltuğun eski sahibi olduğunu bilmiyordu.Ama kimliğini saklamasının sebebi bu değildi...

Ayame düşüncelerden sıyrılmaya çalıştı.Aika'ya baktı.İyiden iyiye kızarmış sakesini içiyordu..Ama Ayame keyif alarak değildi kuruyan boğazını ıslatmak için olduğunu anlamıştı...

894

out:akira -ölümüne gangayızzzzz-ben seni övüorum sen bana keş diosun ööle olsun beee bidaa sınıfıma gelip benden sake isteme ama...lol!
toushirozge
Shinigami
Shinigami
toushirozge

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptyPaz Tem. 05, 2009 8:41 pm

Aika daha fazla böyle devam edemeyeceğini anlamıştı.doğruyu söylemeye karar verdi.
dünyadaki son günlerim ve rukongai'deki ilk günlerim hakkında.. hayatımın en kötü ve en aptalca zamanıydı. bir aptala haketmediği kadar değer verdim ve o da beni ..yüzüstü bıraktı..
Aika'nın boğazı iyice kuruyordu. biraz daha sake aldı. elleri titriyordu. konuştukça aklına geliyordu o günler... biraz sonra sake bardağı elinden düştü. Aika farkında bile değildi. düşüncelere dalmıştı. hademeler gelip sakeyi temizlediklerinde bile Aika rastgele bir noktaya sabit bakıyordu. nasıl öldüğü ve sonraki günler aklından bir türlü çıkmıyordu. biraz sonra ayame eline yeni sakesini verince ancak düşüncelerden kurtuldu. bir süre nerede olduğunu anlayamadı sonra aklına ayame-sensei ile sake içip konuştukları geldi. düşündükçe boğazı kuruyordu. bir kaç yudum sake aldı ama hiç bir şey söylemedi. konuşmaya üşeniyormuş gibi bir hali vardı. ama başka bir konudan sorsalar saatlerce anlatabilirdi. boğazı tekrar kurudu ve yine bir kaç yudum aldı sakesinden...
1052
Ayame
Baş Kaptan
Baş Kaptan
Ayame

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptyPaz Tem. 05, 2009 9:54 pm

Ayame tan sakesini yudumlarken;söylemişti ve Ayame o şaşkınlıkla ve heyecanla hızla aika'ya dönmüş,sakenin birazı boğazına kaçınca geri kalanını püskürterek şaşkınlığını dile getirdi..."nee,nassı,s-se-seeen,ha-ha-hatirlıyormusun!?!?!" ayame bir mendil alıp yüzünü sildi ve aikanın eline sakesini tutuşturdu..."Senin veya başka hiçbir shinigaminin geçmişini hatırlaması mümkün değildir.Bu konuyu bundan sonraki kaptanlar toplantısının gündemi olarak ele alacağım"dedi ve dediği anda kızarası bir oldu..."Yani...bunun ele alınacağından eminim...bana hepsini anlatmalısın...bunun altında birşey olmalı...geçmişini hatırlamaman ruhunun normal bir şekilde soul society e göçmediği anlaşılıyor...Bana derinlemesine anlat...Yarın erken kalkıcaz.Akademide ki tek senseiyi yorma..."dedi ve gülmeye çalışarak.Ama bu sefer gülemedi...
825

out: AHHHHHHHHH ÇOHH DRAMATİKKK...DRAMATİK OLAN BENİM GÜLEMEMEM:s BİLİO HERKEZZ BEN GÜLEMDEN GÜLDÜRMEDEN BEN OLAMAM YAPIM BUU:D
toushirozge
Shinigami
Shinigami
toushirozge

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptyPaz Tem. 05, 2009 10:08 pm

Aika şaşırmıştı. bunları hatırlaması kötü bir şey miydi? zaten herkes hatırlamıyor muydu?
nasıl yani? hatırlamamam mı gerekiyordu? Suspect garip...
Aika anlamamıştı olayı. şu ana kadar herkesin dünyadaki yaşamını hatırladığını sanıyordu. ayrıca ayame herşeyi anlatmasını istemişti.HERŞEYİ! ve bunu kaptanlarla paylaşacak... aahh! kahretsin neden hatırlamak zorundaydı ki.. şimdi tüm seireitei öğrenecekti ve onunla dalga geçecekti...
her şeyi mi? ama..o zaman... tüm seireitei...
Aika kalan sakesini kafasına dikti. bu bir kabus olmalıydı. Sakeyi kafasına dikince iyice başı dönmeye başladı. herşeyi çift görüyordu.
676
Ayame
Baş Kaptan
Baş Kaptan
Ayame

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptyPaz Tem. 05, 2009 10:21 pm

out:bayılma döverim:P:P:P
in:
"Merak etme tüm seireitei duymayacak...En azından şimdilik...Hem kaptanlar iyidir...yani,umm.."Nasılsa hatırlamayacaktı ama söylememekte yarar vardı..."Bayılsan bile kidou kullanır ayağa kaldırırım seni ama bugün bu işin aslını öğrenmeliyim Aika.."
248
out.:akira bu konuyu toplantıda konuşçaz bu kızda sennalık varr

İCHİGOYU KENDİNE AŞIK EDERSEN BOZUŞURUZ AİKAAAAA Twisted Evil WALLA ACIMAM BANKAİ AÇAR WİZARDLIK YAPARIM HEEEE :ighigo_hollow_banka Evil or Very Mad What a Face
toushirozge
Shinigami
Shinigami
toushirozge

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptyPaz Tem. 05, 2009 11:13 pm

out: ıyy aman! ichy senin ossun! ben istemem. benim hitchy'm vaa Toushiro Toushiro Toushiro
in:
Aika yanında duran bir şişe suyu içmeye başladı. kendine gelmeyi umuyordu. böylece kendi kontrolü dışında bir şey söylemezdi.
pekala...sanırım sizden bir şey saklamam imkansız hale geldi artık ha...
pekala... dünyadayken... kei adlı bir çocukla tanışmıştım.. çok tatlı birisydi ve çok centilmendi. ondan çok hoşlanmıştım. ve... mezuniyet balosunda kavalyem olmak isteyince sevinçten havalara uçmuştum.. zaten o gecede..umm..şey..ona...a-şık olmuştum...
Aika aşık derken bayağı bir tereddüt etmiş ve orasını hızlıca geçmişti. istemeye istemeye devam etti.
sonra.. bir kaç gün sonra.. geceyarısına yakın bir zamandı sanırım..beni dışarıda bir şeyler yemeye davet etmişti... dışarı çıkabilmek için sora ve hana'yı da kandırdım... onlar beni bir fast-food barda bekliyeceklerdi. falan işte.. ama sonra... gece farlarını yakmadan yarışan iki tane araba geldi. birincisinden kurtulduk ama ikincisinden sadece kei kurtuldu. gerçi o da patlamada öldü ama olsun...işte öyle...daha sonra onları ektiğim için hana ve sora'dan özür dileyecektim ama.. vaktim olmadı çok meşguldüm lol!
Aika devamını getirmek istemiyordu. onun yaptığı şerefsizliği anlatmak istemiyordu kimseye... bu kadarıyla yetinmesini umuyordu Aika...
1383
Ayame
Baş Kaptan
Baş Kaptan
Ayame

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:23 pm

out:yetiniyim mi?Very Happy

in:
Ayame gitgide mordan iyice patlıcan rengine bürünmüştü.İnanamıyordu.Böyle bir olaya ilk defa tanıklık ediyordu.Bu yüzden ne yapacağınıda bilemiyordu.Bu konuyu hayatta tek başına çözemezdi.Diğer kaptanlardan yardım almalıydı.Kekeliyerek,"N-N-Neyse canım,şimdilik buna kafa yorma...Ş-şimdilik konuyu kapatalım...yarın bunları hatırlamayabilirz...hem ben yarın erken uyanmalıyım.Diğer öğrencilerimde onları eğitmem için beni bekliyor tabii...Ayık bir kafayla gitmem iyi olur..Heheh..."zorla güldü.İlk defa bu kadar endişeli ve yapmacık hissetti kendini.Aikanın daha fazla üzülmesini de istemiyordu."Sende yoruldun.Senin içinde zor bir gündü.Daha fazla yorulmanı istemeyiz.Artık kalkalım mı?" dedi ve gülümsedi."Kafana takma.Bu olayı olabildiğince gizli tutarak çözmeye çalışacağım.Sana iyi geceler..."dedi ve gülümseyer flashstep le oradan ayrıldı.Ayrılmadan önce akimo'ya baktı ve biraz endişeli bir gülücük atarak attı ve gözüyle aika'yı işaret etmişti.Akimo anlamıştı.Sake şişelerini toplamaya gitti.O sırada çoktan ayame ortadan kaybolmuştu.Biraz daha konuşup aika'nın moralini bozmak istemiyordu...
1002
toushirozge
Shinigami
Shinigami
toushirozge

Karakter
Level:

Sake cenneti Empty
MesajKonu: Geri: Sake cenneti   Sake cenneti EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:53 pm

Aika daha tek laf etmeden Ayame shunpou ile ortadan kayboldu. Ama gitmeden önce Akimo'ya Aika'yı işaret etmişti. normalde hemen gözden kaçacak bir şeydi. ama aika ayrıntıları asla kaçırmazdı.
Aika ne olduğunu anlamamıştı ama Ayame-sensei çok garip davranıyordu...
belki de bana öyle geliyordur...,diye mırıldandı Aika kendi kendine... Ve sake cennetinden ayrıldı...
385

Sake cenneti
1 sayfadaki 1 sayfası